Panairi Tehnoma 2017

TEHNOMA SKOPJE 2017

Morem pjese per here te pare ne Panairin Nderkombetar Tehnoma – nga datat 25 deri me 29 Tetor ne Shkup.

Prezantuam teknologjine e fundit dixhitale: Mimaki UJF3042MKII, Mimaki CJV150-160, serigrafi, aplikime te ndryshme, presen Hotronix Fusion, si perfaqesues dhe distributor zyrtar i markave me te njohura Mimaki, Stahls, Politape, Epta Inks etj…

Falenderojme per bashkepunimin e Kilica Studio per idete kreative dhe Sakuli Sign & Printing per ndertimin e stendes se ketij panairi.

Falenderojme te gjithe njerezit qe erdhen dhe na vizituan! Ishte kendshem te ndanim informacion, ide dhe u munduam te gjenim zgjidhjen me te mire se bashku me ju!

Shpresojme te kemi nje bashkepunim te mire me secilin prej jush ne te ardhmen! Jeni te mirepritur te na vizitoni ne stenden tone ne Panairin Klik Ekspo Group nga data 23 Nentor deri ne daten 26 Nentor.

Nje falenderim i perzemert nga Skuadra Redis 🙂